پنجشنبه 27 مهر 1396  

1393/10/24 چهارشنبه

كلنگ احداث كتابخانه خيرساز رجبيان در استان قم به زمين زده شد

با حضور معاون توسعه كتابخانه ها و كتابخواني، مديران كل منابع و امور فرهنگي نهاد و جمعي ديگر از مسئولان استاني، كلنگ احداث كتابخانه خيرساز رجبيان در استان قم به زمين زده شد.

 

به گزارش روابط عمومي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، كلنگ احداث اولين كتابخانه خيرساز استان قم صبح امروز با حضور معاون سياسي و امنيتي استانداري، شهردار قم، اعضاي انجمن خيرين كتابخانه ساز و اعضاي شوراي اسلامي شهر قم، معاون توسعه كتابخانه ها و كتابخواني نهاد، مديران كل منابع و امور فرهنگي نهاد و مديركل كتابخانه هاي عمومي استان قم در شهرك انسجام شهرستان قم به زمين زده شد.

كتابخانه خيرساز رجبيان به عنوان نخستين كتابخانه خيرساز در استان قم و در زميني به مساحت 460 مترمربع و در سه طبقه ساخته خواهد شد.

زمين اهدايي جهت ساخت اين كتابخانه نيز از سوي شركت تعاوني ايران ترمه و برادران رجبيان جهت ساخت كتابخانه به اداره كتابخانه هاي عمومي استان قم اهداء شده است.

گفتني است اله ياري و مديران كل منابع و امور فرهنگي نهاد پس از حضور در مراسم كلنگ زني كتابخانه عمومي خير ساز رجبيان با حضور در حرم حضرت معصومه(س) از كتابخانه آستان مقدس ديدار كردند و در ادامه نيز قرار است از چند كتابخانه ديگر در قم بازديد كنند.

 
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (kguest)


Powered By Sigma ITID.